Latest Shouts In The Shoutbox -- View The Shoutbox · Rules -  
Sorry, guests cant view the shoutbox!

[ Smilies | BBCodes ]

★ welcome back, Guest ★ alerts ★
behind the mask
Pages: (3) 1 2 3  ( Go to first unread post )
Add Reply  
New Topic  Start Poll  

> La multi ani!
by Flory ★ Admin
posted on Dec 9 2012, 12:09 AM
la multi ani!
Zile de nastere sau de nume oricare din ele sunt un prilej de distractie si urari. Daca vrei sa spui un gand frumos unui membru intr-o zi speciala scrie mai jos.

❤ ❤ ❤

by Flory ★ Admin
posted on Dec 14 2012, 01:53 PM
Si cred ca este potrivit ca astazi sa ii uram la multi ani lui Alle, care va primi de altfel din partea noastra si 10 puncte reputatie, plus cate 3 pentru fiecare personaj al sau sarbatorit astazi. Sa fii fericita si sa ai parte de momente frumoase alaturi de cei dragi si chiar de noi, aici, pe forum.>:D<

❤ ❤ ❤

posted on Dec 14 2012, 07:48 PM
La multi ani,Alle!Sa ai parte de tot ce iti doresti si mult noroc in viata:*
posted on Dec 15 2012, 11:01 AM
    Așa cu întârziere, tipic mie DARR:

LA MULȚIIIIIIII ANIII, SAKJDHASLKFDHASFLK <3

user posted image

Dapii nu mă pricep la declarații dar, îți doresc un singur lucru: să nu te mai pună dracu să te schimbi după vreme, că te bat. Te iubesc :3

❤ ❤ ❤

We ruin the countries we govern and the people in our care. We slaughter our enemies and sacrifice all our allies. We’ll keep killing till there’s nothing left but to destroy ourselves. It will never be enough.

user posted image user posted image

posted on Dec 26 2012, 09:48 AM
La multi ani,Ariana!Sa ti se implineasca toate dorintele >:d< :*
La multi ani,Cristiana pentru 25 decembrie :* Ti-am zis pe mess,dar trebuia sa iti zic si aici >:d< Sa ai parte de tot ce iti doresti :*
by Flory ★ Admin
posted on Dec 26 2012, 11:09 AM
Ziua lui Leto?:xah,si noi si noi:xchiar aseara contemplam semnatura oanei=)

❤ ❤ ❤

posted on Jan 13 2013, 05:01 PM
Multumesc fetele! :*
by Mali ★ Members
posted on Feb 15 2013, 04:18 PM
Avand in vedere ca nu esti pe mess iti spun aici, sper sa vezi in viata asta (oricum iti arat cand te prind:)) ). La multiii ani, Criss ! >:d< Sa fii sanatoasa si iubita si sa ti se implineasca toate dorintele !

❤ ❤ ❤

by Flory ★ Admin
posted on Mar 8 2013, 01:01 PM
De mamici nu este cazul, insa fete suntem destule, asa ca este locul si momentul potrivit pentru a va ura un calduros la multi ani :* sa fiti iubite si fericite atat astazi, cat si in cea mjai9 mare parte a timpului.
Din partea noastra, toate personajele feminine vor primi cate 5 puncte de reputatie, pe care voi incerca sa le adaug in urmatoarele zile:* la multi ani inca o data.

❤ ❤ ❤

posted on Apr 11 2013, 09:43 AM
user posted image

SADKSAHDKLASHGFD LA MULTI ANI, FLORY !

Sa stii ca mi dor de tine asa mai mult online si abia acum apreciez faptul ca esti la zi cu postatul =)) omfg, nu pot face declaratii siropoase, asa ca te multumesti cu atat :*
Totusi, mersi ca ma suporti pe mine cat si momentele mele de emokida =)) shit happens.

❤ ❤ ❤

We ruin the countries we govern and the people in our care. We slaughter our enemies and sacrifice all our allies. We’ll keep killing till there’s nothing left but to destroy ourselves. It will never be enough.

by Flory ★ Admin
posted on Apr 18 2013, 10:48 AM
Multumesc again and again and again;;)

Pentru ca netul si toate mijloacele mele de comunicare mi-au permis sa o fac abia astazi, cu o mica intarziere, vreau sa ii urez la multi ani buburuzei mele mici;;) care, asa cum imi spunea cineva, a intrat si ea in randul lumii in sfarsit si ieri a facut 18 anisori, pepsiciliti sper, cu toate ca noi ne delectam cu putina tequila. Tot binele din lume, multe cadouri (care sper ca au aparut deja de peste tot) si zambete cat mai multe, daca nu pana acum, macar de acum in colo>:D<.

❤ ❤ ❤

by Flory ★ Admin
posted on Jul 31 2013, 04:08 PM
M-am gandit sa ma mai folosesc si de acest topic si daca forum-ul (si ea, in formularul de inscriere) nu ne minte, atunci astazi este ziua lui Rox. LA MULTI ANI pepsiciliti >:D<, sa ai parte de tot ce este mai frumos, atat aici, pe forum, cat si in general. La cat mai multe cadouri, sanatate si zambete pe buzele tale, plus personaje multe si momente placute alaturi de noi si toti cei dragi tie smile.gif.

❤ ❤ ❤

by ★
Lilith Payne
posted on Jul 31 2013, 05:32 PM
La multi ani :*:*:*:*<333 sa ai parte de tot ce iti doresti>:D<
by ★
inevitable obsession
posted on Jul 31 2013, 06:01 PM
Va multumesc mult, fetele. Va pup pe fiecare in parte sau mai bin zis va tuc de nu va mai vedeti. smile.gif) :-*:-*:-*
by ★
inevitable obsession
posted on Jul 31 2013, 06:41 PM
Nu uit, nu uit. Poate Chaddy asa d n cand in cand sa cucereasca o fata:)))) Mersi Anne :-*
by ★
♔ Alle Biebs
posted on Sep 9 2013, 02:45 AM
    Buuun, vreau eu să sparg gheaţa pentru că vreau să mă simt bine, spunând că am fost prima. LA MULŢI, MULŢI ANIŞORI, ANNA! <3 Să ne trăieşti, să fi sănătoasă şi iubită şi tot ce-ţi doreşti. Multă fericire, sănătate, cadouri, tipi buni :> (că orice fată vrea asta :-") şi nu mai ştiu ce altceva. TE IUBIM! <3
posted on Sep 9 2013, 08:58 AM
    user posted image

Nu ma pricep la declarati, nu la ora asta cel putin, asa ca ma rezum la un fucking :
    LA MULTI ANII. ♥

❤ ❤ ❤

posted on Sep 9 2013, 12:25 PM
La muulti ani Anna <3

❤ ❤ ❤

user posted image
posted on Sep 9 2013, 01:45 PM

user posted image

Laaaa muuulti ani, Anna !!! <3

posted on Sep 9 2013, 06:17 PM
La multi ani, Anna, si toate cele bune! Pupicei! :*

❤ ❤ ❤

0 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic OptionsPages: (3) 1 2 3 
Add Reply  
New Topic  Start Poll