Latest Shouts In The Shoutbox -- View The Shoutbox · Rules -  
Sorry, guests cant view the shoutbox!

[ Smilies | BBCodes ]

★ welcome back, Guest ★ alerts ★
behind the mask

Add Reply  
New Topic  Start Poll  

> ✗ anchors & sparrows
by Zero Two ★ Members
posted on Jun 12 2018, 01:41 PM
Reghan Ashe Chandler
user posted image

01 -- Her true love -- cei doi se cunosc la înmormântarea unei prietene comune de-a lor. Diferențele diferențele cei doi sunt foarte clare: ea, distrusă de peirderea prietenei, el indiferent șî nepăsător. Tocmai asta îi aduce împreună. Cam asta-i toată ideea mea. Vreau în principal ceva spontan. Mă gândesc totuși să aibă câteva lucruri în comun unul cu celălalt. L-as vrea pe Colton Haynes pentru că mi-a plăcut foarte mult de ei în Teen Wolf. by Rogue with Dylan O'Brien

Sasha Morgana Rothnie
user posted image

01 -- Her boyfriend -- Am nevoie pentru ea de un tip cu maxim 2-3 ani mai mare decât ea care s-o fi cucerit într-un bar, să spunem. Vreau ca tipul să fie foarte cunoscut, foarte important și mai ales indeajuns de bogat încât să-i plătească fetei orice mic capriciu si-l dorește (de exemplu un Porche pentru el să fie un chilipir). Vreau să fie infidel și să o ascundă cât poate el de bine (poate chiar să o dea în bară de vreo cateva ori și Sasha să incepă să banuiească ceva?! Vedem). Nu-mi doresc o poveste de dragoste ca-n basme între ei, dar el, deși nu stime, să fie în stare s-o convingă că-i poate da și luna de pe cer. Adevăratul motiv să fie însă ca vrea să mai aibă și el cu cine să si-o tragă după o seară obositoare la muncă, le neavând gânduri serioase cu ea. Mă gândesc să fi un fel de simbioză și amandoi vor fi fericiti: el are cu cine să se culce, ea crede ca are iubirea si luxul pe care si-l doreste. Win-win. Ca face claim l-as dori pe Casey Deidrick. by Teo
01 -- Her BFF -- Da, acum am nevoie de o tipă profitoare ce să treacă drept cea mai bună prietenă a ei. De ce zic profitoare? Pentru că vreau să stea cu Sasha pentru banii iubitului ei, de avantajele pe care acest lucru i le oferă, mesele extravangante, excursiile scumpe în care merg amândouă. Evident, Sasha n-o să se prindă, iar asta să fie cam singurul lucru ce le unește pe cele două. Mă gândesc ca ea să fie constientă de adevărata fața a iubitului ei și șă aibă un pact cu el, să spunem, prin care ea îl ajută să-si ascundă infidelitățile și o ține departe pe Sasha de orice fel de suspiciune, iar el o ține pe Sasha în puf ca să profite și ea. Win-win. As vrea pe cineva între 22 și 25 de ani.

Soraka Imane Westwood
user posted image

01 -- Her BFF -- pentru micuța Imane am o singură cerere. O vreau pe prietena ei cea mai bună. Să vorbească până la ore dubioase ale dimineții, să vină neanuntțate una la cealaltă acasă, să nu aibă rețineri cănd vine vorba de secrete. Vreau să fie foarte foarte apropiate. by Gloria Duchamp

Martin Jax Murillo
user posted image

01 --His ex-Wife -- În fișa lui am scris că și-a cunoscut fosta soție în timpul liceului, intre ei fiind o dragoste cum nu s-a mai văzut. Doi ani mai tărziu s-au căsătorit, iar peste încă 2 ani a apărut fiul lor (17 ani în momentul de față). După 12 ani de mariaj, cei doi divorțează, iar fiul lor rămâne în custodia mamei, iar Martin are voie să petreacă împreună cu el un weekend la două săptămâni. El își dorește să își refacă familia pe care a avut-o cândva și mă gândesc să o recucerească pe fosta lui soție, iar flacara dragostei să se reaprindă intre ei. Eu, în profilul lui, i-am dat numele Laura Sivir Romano și singura pretenție ce o am este să fie păstrat numele de Sivir (îmi place foarte mult), și nu mă deranjează să fie al doilea nume, iar ea să fie strigată după unul ce vă place, valabil și pentru numele de familie. La face-claim mă gândeam la Alba Flores. by Maria

Kindred London Ashford
user posted image

01 -- Be as guilty as me -- simt nevoia de puțină dramă printre personajele mele. Parcă prea e totul flower power, dragoste si lucruri bune. Pe Kindred însă vreau s-o chinui puțin. Aș vrea un tip ce să fie mai mare decât ea și cam bad boy, un tip ce să o corupă în mai multe feluri. Mă gândeam să săvârșsească o infracțiune (sunt deschisă de la jaf până la crimă) și să o facă complicea lui, desi ea vrea să fugă și să spună poliției. După ce se întâmplă asta, în funcție de infracțiunea aleasă, să încerce să ajute să se acopere amandoi, să treacă nevinovați, dar lui sa nu-i pese prea mult de reputația pe care Kindred o are de păstrat. N-as spune nu dacă se înfiripă niște sentimente între ei. Ca face claim mă gândeam la Paul Wesley.by Giulia.

-- Oricine vrea topicuri random cu personajele mele, sa-mi spună mai jos.
-- Toate face claim-urile de mai sus le-am rezervat, dar cum am spus, sunt deschisă și la alte sugestii. În cazul in care nu vă atrage nimic, mulțumesc mult măcar că ați citit

❤ ❤ ❤

user posted image
by Maria ★ The Dreamers
posted on Jun 12 2018, 05:19 PM
Bff la Imane cu Jessica?
Și pot să o fac eu pe soția lui Martin,dacă vrei
by Flory ★ Admin
posted on Jun 12 2018, 09:10 PM
Dear nu imi mai pot face personaje : ( dar as putea posta cu cele existente deja...pleaase let me know if itss ook : D

❤ ❤ ❤

posted on Jun 12 2018, 11:44 PM
bff la Imane cu Gloria ?

❤ ❤ ❤

user posted image user posted image
by Zero Two ★ Members
posted on Jun 13 2018, 07:34 AM
jessica de forest -- Sigur, poți să o faci pe soția lui. Dacă ai întrebări, poți să mă întrebi.

Flory -- sure thing. Voi deschide unul sau două topicuri și îți voi lăsa linkurile aici, iar tu vii cu cine crezi că e mai potrivit.

gloria duchamp -- Gloria e perfectă.

Mulțumesc mult!

❤ ❤ ❤

user posted image
by Teo ★ Members
teo
posted on Jun 13 2018, 11:19 PM
Ma ofer eu sa-ti fac iubitul Sashei daca e ok pentru tine biggrin.gif
by Zero Two ★ Members
posted on Jun 14 2018, 05:53 AM
teo -- Da, evident că sunt de acord. Deschid topicul căt de repede pot. Multumesc mult!

❤ ❤ ❤

user posted image
by Giulia ★ Members
posted on Jun 14 2018, 06:51 AM
I can take Paul Wesley if you want :*

❤ ❤ ❤

user posted image.user posted image
by Zero Two ★ Members
posted on Jun 14 2018, 04:00 PM
Giulia Da, te rog. Mulțumesc mult!

Sâmbătă deschid toate topicurile promise!

❤ ❤ ❤

user posted image
posted on Jun 14 2018, 04:05 PM
heyy!
vreau si eu sa postez cu tine. de preferat sasha sau martin. daca mai ai vreo idee de personaj pe care il vrei in legatura cu cei doi, poate incropim ceva, random sau nu.
by Zero Two ★ Members
posted on Jun 14 2018, 04:57 PM
@♡ anna ♡ -- voi deschide topicuri cu amandoi și las la alegerea ta cu cine vrei să vii. Putem să venim cu o idee pe parcurs, nu mă deranjează să fie ceva spontan.

❤ ❤ ❤

user posted image
by Anne ★ New Members
posted on Jun 15 2018, 01:29 AM
Hei, me again ... am vorbit mai de mult cu Deni și mi-a zis că mi-l dă pe Dylan O Brien ,dar nu am mai apucat să îl fac. AI fi interesată pentru el la punctul 1 sau îl dorești neapărat pe Colton ?

❤ ❤ ❤

user posted image user posted image
by Zero Two ★ Members
posted on Jun 15 2018, 07:50 AM
rogue -- după cum am spus și la finalul cereri, sunt deschisă și la alte face claimuri. Nu mă deranjează Dylan, ba din contră, îmi place la fel de mult cum îmi place Colton. Fiind deja luat, nu mi-am putut permite să-l trec acolo și am avut nevoie de un plan B. Mulțumesc mult! Mâinde deschid topicul! happy.gif

Awww și mulțumesc mult de tot celor ce s-au oferit. Am mai rămas cu o singură cerere. Arigatou gozaimasu!

❤ ❤ ❤

user posted image
posted on Jun 15 2018, 07:58 AM
He's done :* mai am de lucrat la fisa lui imediat doar si cand vrei postam <3

❤ ❤ ❤

user posted image.user posted image
by Zero Two ★ Members
posted on Jun 16 2018, 03:40 PM
@jessica de forestFloryrogueteoGiulia@♡ anna ♡-- unde nu am scris cu cine e, puteți veni cu cine doriți sau cu cine considerați că se potrivește mai bine.
-- n-am mai deschis de mult timp atât de multe topicuri haha. Simt că-mi ia imaginația foc haha.
-- înțeleg că multe dintre personaje sunt încă în lucru, dar nu-i grabă. Eu am deschid topicurile ca să nu uit de ele.
-- îmi cer mii de scuze că a durat atăt de mult să le deschid. Dacă am omis ceva, vă rog să-mi spuneți și rezolv imediat.

Mulțumesc mult de înțelegere!

❤ ❤ ❤

user posted image
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Add Reply  
New Topic  Start Poll